NK533002JA20 stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More NK533002JA20 SFE
330K OHM 5% .5W 100PPM
500 in stock
More NK533002JA20 VISHAY
T5. 330K 5% AM500 e3
500 in stock