NK5470R0JA20 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More NK5470R0JA20 SFE
470 OHM 5% .5W 100PPM
500 in stock
More NK5470R0JA20 VISHAY
T5. 470U 5% AM500 e3
500 in stock