LP2985AIBP-2.4 stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More LP2985AIBP-2.4
BGA5
3083 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
514 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NSC
2000 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
5-microSMD
15000 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
IC LDO 150MA 2.4V LN 5MICROSMD
250 in stock
More LP2985AIBP-2.4
150MA LOW NOISE LDO REGULATOR
50 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
5-microSMD
12000 in stock