LP2985AIBP-2.9 stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More LP2985AIBP-2.9
BGA5
2922 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
180 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
545 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NSC
500 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
5-microSMD
15000 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
IC LDO 150MA 2.9V LN 5MICROSMD
250 in stock
More LP2985AIBP-2.9
150MA LOW NOISE LDO REGULATOR
50 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
5-microSMD
12000 in stock