LP2985AIBL-3.3 stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More LP2985AIBL-3.3 NS
2632 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NATIONAL
SMD-5
6500 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NSC
2000 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NS
5-microSMD
15000 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NS
IC LDO 150MA 3.3V LN 5MICROSMD
2250 in stock
More LP2985AIBL-3.3 NS
5-microSMD
12000 in stock