IXFX64N50P stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More IXFX64N50P IXYS
100 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More IXFX64N50P IXYS
300 in stock
More IXFX64N50P IXYS
TO-3P
5000 in stock
More IXFX64N50P IXYS
5540 in stock
More IXFX64N50P IXYS
TO-247
200 in stock
More IXFX64N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFX64N50P
437 in stock