IXFX66N50Q2 stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More IXFX66N50Q2 IXYS
OEM AVI 1404JER
320 in stock
More IXFX66N50Q2 IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFX66N50Q2 IXYS
TO-3P
50 in stock
More IXFX66N50Q2 I X Y S
IGBT/Module
50 in stock