IXFX24N100F stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More IXFX24N100F
IXYS
24 in stock
More IXFX24N100F
1000 in stock
More IXFX24N100F
IXYS
10000 in stock
More IXFX24N100F
541 in stock
More IXFX24N100F IXYS
15E
24 in stock
More IXFX24N100F IXYS
TO
3800 in stock