IXFX24N100Q3 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More IXFX24N100Q3 IXYS
100 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More IXFX24N100Q3 IXYS
300 in stock
More IXFX24N100Q3 IXYS
IXYS - IXFX24N100Q3
200 in stock