IXFV36N50P stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More IXFV36N50P IXYS
200 in stock
More IXFV36N50P IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFV36N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFV36N50P IXYS
Original,TO-220
56559 in stock
More IXFV36N50P IXYS
520 in stock
More IXFV36N50P
100 in stock