IXFV36N50PS stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More IXFV36N50PS IXYS
200 in stock
More IXFV36N50PS IXYS
180 in stock
More IXFV36N50PS IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFV36N50PS I X Y S
IGBT/Module
50 in stock