IXFT30N50 stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More IXFT30N50 IXYS
50 in stock
More IXFT30N50 IXYS
MODULE
100 in stock
More IXFT30N50 MITSUBISHI
MODULE DC
30 in stock
More IXFT30N50
IXYS
10000 in stock
More IXFT30N50 I X Y S
50 in stock
More IXFT30N50
MODULE DC,MITSUBISHI
30 in stock
More IXFT30N50
726 in stock
More IXFT30N50 IXYS
TO
800 in stock
More IXFT30N50 IXYS
TO-268
53 in stock
Similar Parts of IXFT30N50
IXFT30N50P
9 suppliers
57632 in stock
IXFT30N50Q3
2 suppliers
400 in stock