IXFT32N50 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More IXFT32N50 IXYS
STOCK
13 in stock
More IXFT32N50
IXYS
54 in stock
More IXFT32N50 IXYS
268 in stock
More IXFT32N50 IXYS
MODULE
100 in stock
More IXFT32N50 MITSUBISHI
MODULE DC
35 in stock
More IXFT32N50
IXYS
10000 in stock
More IXFT32N50 I X Y S
50 in stock
More IXFT32N50
MODULE DC,MITSUBISHI
35 in stock
More IXFT32N50
891 in stock
Similar Parts of IXFT32N50
IXFT32N50Q
8 suppliers
22619 in stock