IRKH230-12 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More IRKH230-12 IR
module
750 in stock
More IRKH230-12 IR
55 in stock
More IRKH230-12 IR
230A/1200V/SCR+DIODE/2U
91 in stock
More IRKH230-12
SCR DBL LOSCR 1200V 230A MAG
50 in stock
More IRKH230-12 IR
87 in stock
More IRKH23012 IR
5000 in stock
More IRKH230-12 MITSUBISHI
MODULE DC
65 in stock
More IRKH230-12
35 in stock
Similar Parts of IRKH230-12
IRKH230-12-16
8 suppliers
7662 in stock