IRKH230-16 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More IRKH230-16 IR
14 in stock
Merefield's Electronics Ltd
Address: 9 Vernon Place Canterbury, , United Kingdom CT1 3HG
Contact: Byrom   Boutorabi,  Phone: +44 (0) 1227 866908 , Fax: +44 (0) 1227 451333
More IRKH230-16 IR
module
750 in stock
More IRKH230-16 IR
55 in stock
More IRKH230-16 IR
230A/1600V/SCR+DIODE/2U
98 in stock
More IRKH230-16
SCR DBL LOSCR 1600V 230A MAG
50 in stock
More IRKH23016 VISHAY IR
52 in stock
More IRKH230-16 IR
87 in stock
More IRKH23016 IR
1000 in stock
Similar Parts of IRKH230-16
IRKH230-16N
8 suppliers
21462 in stock