IRKH136-12 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More IRKH136-12 IR
module
750 in stock
More IRKH136-12 IR
55 in stock
More IRKH136-12 IR
135A/1200V/SCR+DIODE/2U
185 in stock
More IRKH136/12
Modules - Standard - SCR/Diode
50 in stock
More IRKH136-12 IR
87 in stock
More IRKH13612 IR
BOX
11 in stock
More IRKH13612 IR
572 in stock
More IRKH136-12 MITSUBISHI
MODULE DC
12 in stock
Similar Parts of IRKH136-12
IRKH136-12-16
8 suppliers
7779 in stock