IRKH142-12 THYRISTOR/DIODE and THYRISTOR/THYRISTOR stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More IRKH142-12 IR
module
750 in stock
More IRKH142-12 IR
55 in stock
More IRKH142-12 IR
140A/1200V/SCR+DIODE/2U
63 in stock
More IRKH142/12
SCR DBL LOSCR 1200V 140A INTAP
50 in stock
More IRKH142-12 IR
87 in stock
More IRKH14212 IR
1468 in stock
More IRKH142/12
100 in stock
More IRKH142/12 MITSUBISHI
MODULE DC
12 in stock
Similar Parts of IRKH142-12
IRKH142-12-16
8 suppliers
7858 in stock