HC49U13.500MHZ stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More HC49/U-13.500MHZ PRECISION DEVICES INCORPORATED
100 in stock
More HC49U-13.500MHZ ROHS PLEASE ASK QCT
20 in stock
More HC-49U-13.500MHz TXC CORP
CRYSTAL. DIP METAL CAN. 13.5MHZ
9870 in stock
More HC49U13.500MHZ
2000 in stock
More HC49U13.500MHZ
3600 in stock
More HC-49/U(13.500MHZ)