HC49/U-13.5MHZ stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More HC49/U-13.5MHZ SWD
X
957 in stock
More HC49/U-13.5MHZ SIW
957 in stock
More HC-49U(13.5MHZ) CRYSTALUNITS KONY
DIP
11800 in stock