FQI32N20CTU stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More FQI32N20CTU FAIRCHILD
1664 in stock
More FQI32N20CTU FAIRCHILD
1176 in stock
More FQI32N20CTU FAIRCHILD SEMICONDUCTOR
Original,I2PAK
57532 in stock
More FQI32N20CTU FAIRCHILD
MOSFET N-CH 200V 32A I2PAK
8150 in stock