FQI34N20 200V N-Channel MOSFET stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More FQI34N20
217 in stock
More FQI34N20
415 in stock
More FQI34N20
395 in stock
More FQI34N20 FAIRCHILD
MOSFET N-CH 200V 34A I2PAK
8150 in stock
More FQI34N20
TO
3800 in stock
More FQI34N20 FSC
TO-262
2500 in stock
More FQI34N20 FAIRCHILD
38369 in stock
More FQI34N20 FAI
1000 in stock
Similar Parts of FQI34N20
FQI34N20L
3 suppliers
5193 in stock