FQI2N80TU stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More FQI2N80TU FSC
STOCK
650 in stock
More FQI2N80TU FAIRCHILD
1100 in stock
More FQI2N80TU FAIRCHILD
80 in stock
More FQI2N80TU FAIRCHILD SEMICONDUCTOR
Original,I2PAK
57527 in stock
More FQI2N80TU FAIRCHILD
MOSFET N-CH 800V 2.4A I2PAK
8150 in stock
More FQI2N80TU FAIRCHILD
FAIRCHILD MOSFETS TO-262 800V N-CHANNEL QFET
871 in stock