FM2G400US60 Molding Type Module stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More FM2G400US60 FAIRCHILD
?
60 in stock
More FM2G400US60
12 in stock
More FM2G400US60 FAIRCHILD
12 in stock
More FM2G400US60 FAIRCHILD
18,module
18 in stock
More FM2G400US60 FAIRCHILD
400A/600V/IGBT/2U
104 in stock
More FM2G400US60 FAIRCHILD
87 in stock
More FM2G400US60 FAIRCHILD
50 in stock
More FM2G400US60 FAIRCHILD
MODULE
15 in stock
Similar Parts of FM2G400US60
FM2G400US60E
4 suppliers
18 in stock