FM2G50US60 Molding Type Module stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More FM2G50US60
12 in stock
More FM2G50US60 FAIRCHILD
12 in stock
More FM2G50US60 FAIRCHILD
55 in stock
More FM2G50US60 FAIRCHILD
18,module
18 in stock
More FM2G50US60 FAIRCHILD
50A/600V/IGBT/2U
98 in stock
More FM2G50US60 FAIRCHILD
87 in stock
More FM2G50US60 FAIRCHILD
50 in stock
More FM2G50US60 FAIRCHILD
MODULE
13 in stock
More FM2G50US60
330 in stock
More FM2G50US60
MODULE DC
500 in stock