FGL40N150DTU stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More FGL40N150DTU
1000 in stock
More FGL40N150DTU FAIRCHILD
4037 in stock
More FGL40N150DTU FAIRCHILD
IGBT NPT 1500V 40A TO264
7500 in stock
More FGL40N150DTU
12 in stock
More FGL40N150DTU FSC
20 in stock
More FGL40N150DTU FAIR
176 in stock