FGL60N170DTU stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More FGL60N170DTU
1000 in stock
More FGL60N170DTU FAIRCHILD
485 in stock
More FGL60N170DTU
1439 in stock
More FGL60N170DTU FAIRCHILD
IGBT N-CH 1700V 60A TO-264
7500 in stock
More FGL60N170DTU FAIRCHILD
10000 in stock
More FGL60N170DTU FAIRCHILD
200 in stock
More FGL60N170DTU FAIRCHILD
3390 in stock
More FGL60N170DTU
2450 in stock
More FGL60N170DTU FAIRCHILD
1100 in stock
More FGL60N170DTU FSC
TO-3PL
950 in stock