EXB28V224JX stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More EXB28V224JX PANASONIC
SMD
13577 in stock
More EXB28V224JX
10000 in stock
More EXB-28V224JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB-28V224JX MATSUSHITA
RES ARRAY 220K OHM 5% 4 RES SMD 1/16W ¡Ó5%
20000 in stock
More EXB28V224JX PANASONIC
6700 in stock