EXB-2HV184JV stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More EXB-2HV184JV PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB-2HV184JV MATSUSHITA
RES ARRAY 180K OHM 5% 8 RES SMD 1/16W ¡Ó5%
5000 in stock