EXB-2HV1R2JV stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More EXB-2HV1R2JV PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB-2HV1R2JV MATSUSHITA
RES ARRAY 1.2 OHM 5% 8 RES SMD 1/16W ¡Ó5%
5000 in stock