EXB-28V201JX stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More EXB28V201JX PASONIC
5000 in stock
More EXB-28V201JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB28V201JX PANASONIC INDUSTRIAL COMPANY
80000 in stock
More EXB-28V201JX MATSUSHITA
RES ARRAY 200 OHM 5% 4 RES SMD 1/16W ¡Ó5%
10000 in stock