EXB-14V271JX stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More EXB-14V271JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB-14V271JX MATSUSHITA
RES ARRAY 270 OHM 2 RES 5% SMD 1/32W ¡Ó5%
10000 in stock