CR101371F stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More CR101371F TAITRON
Thick Film Chip Resistor 0805/2012 +-1% 1.37 K Ohm
45000 in stock
Similar Parts of CR101371F
CR10-1371F-T
7 suppliers
257053 in stock