CR101301F stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More CR101301F TAITRON
Thick Film Chip Resistor 0805/2012 +-1% 1.3 K Ohms
65000 in stock
More CR10-1301F MERITEK
RES 9505
5000 in stock
More CR101301F KYOCERA
52000 in stock
More CR101301F MERITEK
0805 1% 1K3
60 in stock
Similar Parts of CR101301F
CR101301FK
3 suppliers
609382 in stock
CR10-1301F-T
10 suppliers
612197 in stock