CR101303F stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More CR101303F TAITRON
Thick Film Chip Resistor 0805/2012 +-1% 130 K Ohms
25000 in stock
More CR101303F MERITEK
0805 1% 130K
40 000PCS in stock
More CR101303F
20000 in stock
Similar Parts of CR101303F
CR10-1303F-T
3 suppliers
27324 in stock