CM3225470JLB stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More CM3225470JLB ABB
3768 in stock
More CM3225470JLB ABC TAIWAN ELECTRONICS CORP
85490 in stock
L WW (G) 47uH 1210 5%(J) 60mA Rdc=7ohm T=2.2mm CM3225470JLB
85478 in stock