CM3225470JSB stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More CM3225470JSB
SMD
1444 in stock
More CM3225470JSB
1000 in stock
More CM3225470JSB 0
L 47uH 1210 5% 60mA Rdc=7ohm 30@2.52MHz CM3225470JSB ABC
8806 in stock