CI160808-18NJ stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More CI160808-18NJ BOURNS
2600 in stock
More CI16080818NJ
4000 in stock
More CI160808-18NJ BOURNS
50 in stock
More CI160808-18NJ BOURNS
SMD
6133 in stock
More CI160808-18NJ BOURNS
48000 in stock
More CI160808-18NJ BOURNS
3 - 5 days
3800 in stock
More CI160808-18NJ BOURNS
OEM 2-5 DAYS
3503 in stock
More CI160808-18NJ BRN
176 in stock
More CI160808-18NJ BOURNS
INDUCTOR SERIES:CI160808; INDUCTANCE:18NH; INDUCTANCE TOLERA
26950 in stock