CI160808-10NJ stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More CI160808-10NJ
361 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More CI160808-10NJ BOURNS
SMD
6133 in stock
More CI160808-10N-J ROHS PLEASE ASK BOURNS
22388 in stock
More CI160808-10NJ BOURNS
INDUCTOR SERIES:CI160808; INDUCTANCE:10NH; INDUCTANCE TOLERA
3843 in stock