CF200S-2R2-JBW stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More CF200S-2R2-JBW RCD
CF200S 2.2 OHM 5% PB FREE
1000 in stock
More CF200S-2R2-JBW RCD
900 in stock