CF200S-2R4-JBQ stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More CF200S-2R4-JBQ RCD
CF200S 2.4 OHM 5% SNPB
7000 in stock
More CF200S-2R4-JBQ RCD
6300 in stock