CAY16-182J4LF stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More CAY16-182J4LF BOURNS
REAL OEMXS!!!!
2664 in stock
More CAY16182J4LF BOU
10000 in stock
More CAY16182J4LF
180000 in stock
More CAY16-182J4LF BOURNS
11+,2-5 DAYS
195000 in stock
More CAY16-182-J4LF BOURNS
A:RESIST:RES:1206:1K8 5% CONVEX
2664 in stock
More CAY16-182J4LF BOU
1.8K OHM 5% CONVEX
500000 in stock
More CAY16-182J4LF BOURNS
SMD
130000 in stock
More CAY16-182J4LF
20000 in stock
More CAY16-182J4LF BOURNS
SMD
128000 in stock
More CAY16-182J4LF BRN
20000 in stock