CAY16-183J4LF stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More CAY16183J4LF
50000 in stock
More CAY16-183J4LF BOURNS
11+,2-5 DAYS
70000 in stock
More CAY16-183J4LF BOU
18K OHM 5% CONVEX
30000 in stock
More CAY16-183J4LF BOURNS
SMD
130000 in stock
More CAY16-183J4LF BOURNS
SMD
128000 in stock
More CAY16-183J4LF
23000 in stock
More CAY16-183J4LF BOURNS
5000 in stock
More CAY16-183J4LF BRN
5000 in stock