BUK128-50DL Logic level TOPFET SMD version of BUK117-50DL stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More BUK12850DL NXP
Stock Europe - ROHS:
4359 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More BUK128-50DL PHIL
TO-263
5000 in stock
More BUK128-50DL NXP
TO263-2.5
296 in stock
More BUK12850DL NXP
338880 in stock
More BUK128-50DL P H I L
50 in stock
More BUK12850DL PH
8639 in stock
More BUK128-50DL NXP SEMICONDUCTORS
4800 in stock
More BUK128-50DL PHI
1380 in stock
More BUK128-50DL PH NXP
In stock,PB-FREE,SOT404/TO-263/D2PAK
45000 in stock
More BUK128-50DL PH
SOT404
20000 in stock
Similar Parts of BUK128-50DL
BUK128-50DL/C1
2 suppliers
42500 in stock