BUK129-50DL Logic level TOPFET SMD version of BUK118-50DL stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More BUK12950DL PHILIPS
Stock Europe - ROHS:NO
3597 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More BUK129-50DL PHIL
TO-263
5000 in stock
More BUK12950DL
epcos
1000 in stock
More BUK129-50DL PHILIPS
50 in stock
More BUK129-50DL PHILIPS
PHILIPS - BUK129-50DL
4850 in stock
More BUK129-50DL NXP
TO263-2.5
990 in stock
More BUK12950DL NXP
338880 in stock
More BUK129-50DL P H I L
50 in stock
More BUK129-50DL PHILIP
TO-263
800 in stock
More BUK12950DL PH
8639 in stock
Similar Parts of BUK129-50DL
BUK129-50DL.118
15 suppliers
16395 in stock