BUK100-50DL PowerMOS transistor Logic level TOPFET stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More BUK100-50DL PHILIPS
60 in stock
More BUK10050DL NXP
338880 in stock
More BUK100-50DL P H I
TO-220
50 in stock
More BUK100-50DL PHILPS
CA3
12000 in stock
More BUK10050DL PH
8639 in stock
More BUK100-50DL PHILIPS
27050 in stock
More BUK100-50DL
136 in stock
More BUK100-50DL PHI
TO-220
10600 in stock