BUK100-50GL PowerMOS transistor Logic level TOPFET stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More BUK100-50GL PHIL
TO-220AB
5000 in stock
More BUK10050GL PHILIPS
Conf OEM EXC-JE
1250 in stock
More BUK100-50GL PHILIPS
54 in stock
More BUK10050GL NXP
222 in stock
More BUK100-50GL
stock
102 in stock
More BUK10050GL NXP
338880 in stock
More BUK100-50GL PHILIPS
Stock
102 in stock
More BUK100-50GL
PHI
53400 in stock
More BUK100-50GL P H I
TO-220
50 in stock
Similar Parts of BUK100-50GL
BUK100-50GL-127
11 suppliers
239770 in stock
BUK100-50GL/B
2 suppliers
2550 in stock