B380C1500L stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More B380C1500SI AEG
Round/Cut,Bridge Rectifier 380V 1500mA
91 in stock