B380C2000/1500 stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More B380-C2000/1500
346 in stock
More B380C2000-1500 HERRMANN
RECTIFIER
14 in stock
More B380C20001500
364 in stock
More B380C2000/1500 FAGOR ELECTRONIC COMPONENTS IN
BRIDGE RECTIFIER,1-PHASE FULL-WAVE,900V V(RRM),SIP
20.00 in stock
More B380C2000/1500 FAGOR
B380C2000
22 in stock