APT1001RBN N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE HIGH VOLTAGE POWER MOSFETS stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More APT1001RBN APT
TO-247
1000 in stock
More APT1001RBN
*STOCK *NEW&ORIGINAL
147 in stock
More APT1001RBN APT
510 in stock
More APT1001RBN
1500 in stock
More APT1001RBN APT
TO-3P
100 in stock
More APT1001RBN A P T
TO
50 in stock
More APT1001RBN APT
STOCK
75000 in stock
More APT1001RBN APT
HC
568 in stock
More APT1001RBN APT
TO-3P
5000 in stock
Similar Parts of APT1001RBN
APT1001RBNG
3 suppliers
0 in stock
APT1001RBNR
4 suppliers
121 in stock