APT1001RBVR Power MOS V is a new generation of high voltage N-Channel en stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More APT1001RBVR APT
OEM AVI 1404JER
350 in stock
More APT1001RBVR APT
TO-247
1000 in stock
More APT1001RBVR APT
Conf OEM EXC-JE
800 in stock
More APT1001RBVR APT
478 in stock
More APT1001RBVR
1500 in stock
More APT1001RBVR
APT
10000 in stock
More APT1001RBVR APT
TO-3P
100 in stock
More APT1001RBVR A P T
TO
50 in stock
More APT1001RBVR APT
HC
553 in stock
Similar Parts of APT1001RBVR
APT1001RBVRG
14 suppliers
124106 in stock